Propojení mladých havířovských houslistů a sportovců se podařilo, videoklip natáčel David Vigner

Propojení mladých havířovských houslistů a sportovců se podařilo, videoklip natáčel David Vigner

Po celý týden se v Havířově konalo natáčení videoklipu hudební skupiny The Strings. S mladými nadějnými muzikanty se ve videoklipu ukážou také hokejisté, fotbalisté a další sportovci. Vše vzniká pod taktovkou režiséra Davida Vignera.

VIDEO: TV PolarStáhnout video

Mladí, talentovaní houslisté z havířovské skupiny The Strings se rozhodli natočit videoklip, který během jejich skladby ukáže krásná místa ve městě a propojí hudbu se sportovci. O natočení videoklipu se postaral filmový režisér a rodák z Havířova David Vigner.

David Vigner, režisér: “Co na tom nejvíc oceňuji, je zapojení všem mladých lidí. My jsme včera například natáčeli fotbal, hokej a propojili jsme to s houslisty ze skupiny The Strings. Ať už ti fotbalisté, nebo hokejisté v souladu s těma houslema, umělci, vytvořili nádherné pohyby těla, což je smysl toho projektu. Propojit sport, tak hudebníky dohromady a vytvořit něco společného a hlavně, co mě nejvíc naplňuje, je ta hromada mladých lidí, kteří se do toho zapojili. Čeho si strašně vážím na Ivetě Palkovské, která je v podstatě producentkou celého projektu, že vše bezvadně připravila, zařídila a má strašně talentované umělce, hudebníky, houslisty ve své skupině The Strings. Vytvořila krásné zázemí, všechno funguje jak má, což jsem rád a díky tomu, na co jsme čekali, což je to krásné počasí a město zeleně, nemůže být jinak nasnímáno než v tomto nádherném počasí.”

Natáčení v těchto horkých dnech trvalo celý týden.

Iveta Kočí Palkovská, autorka projektu: “Bylo to velmi náročné, ale bylo to opravdu jedinečné. Děcka byla skvělá všechna. Musím poděkovat jak houslistům, tak všem sportovcům, kteří natáčeli byli disciplinovaní, poslouchali a záběry, které vznikly, jsou myslím kouzelné. Každá ta lokace má úplně jinou atmosféru, jiné emoce. Ať už to bylo koupaliště, kde se na můstcích natáčelo, tak potom zase lokace, kde se natáčelo s těmi sportovci, tak to zase dostalo jiný nádech, jinou atmosféru. Všechno je krásné.”anketa: “Všechno je na tom moc hezké a někdy mě bolí i ruka z toho hraní.”anketa: “Podle mě to bylo super, já jsem si užila, že můžeme natáčet, jen tak někdy nenátáčíte, jo. Hele, v životě nemůžete jen tak natáčet.”

Nejen mladí houslisté se už těší na finální výsledek. Videoklip by měl být k vidění zřejmě v září.

Nahlásit chybuChyba byla úspěšně nahlášena.Popis chyby:V případě zájmu o odpověď, prosím zanechte na sebe email v textu zprávy.
Tagy: