SPORT Tady našel Messi dočasný domov. Noc v pařížském superhotelu za 600 tisíc!

SPORT Tady našel Messi dočasný domov. Noc v pařížském superhotelu za 600 tisíc!

Musel opustit svoje katalánské luxusní hnízdečko, ale i v Paříži se po přestupu z Barcelony do PSG cítí Lionel Messi (34) jako v bavlnce. Klub ho ubytoval v přepychovém pětihvězdičkovém hotelu Le Royal Monceau, kde noc v prezidentském apartmá vyjde na závratných 600 tisíc korun.

Fotbalový bůh si pod Eiffelovkou užívá toho nejlepšího, co město lásky nabízí. V grandiózním hotelu mu je k dispozici soukromá posilovna, monstrózní bazén, privátní kino a samozřejmostí je hned šest restaurací s těmi nejvybranějšími delikatesami.

Le Royal Monceau se nachází v srdci Paříže na adrese Avenue Hoche, jež svým názvem vzdává hold generálovi z francouzské revoluce Lazare Hochemu. Je doslova za rohem od slavného Vítězného oblouku. Za noc tady zaplatíte minimálně 18 tisíc korun. Messiho apartmán, v němž si užívá s celou rodinou, ale vyjde na 600 tisíc, což s jeho sezonní gáží kolem miliardy korun není žádný zádrhel.

SPORT Tady našel Messi dočasný domov. Noc v pařížském superhotelu za 600 tisíc!

Hotel je proslulý fantastickou gastronomií. V noblesním japonském restaurantu Matsuhisa Paris servírují mimo jiných laskomin třeba vyhlášený steak wagyu za »pouhých« 80 eur (cca dva tisíce korun).

Ubikace s okouzlujícím výhledem na Paříž byla zprovozněna v roce 1928. Před jedenácti lety prošel komplex kompletní rekonstrukcí pod taktovkou slavného architekta Philippa Starcka, který mu vtisknul osobitého ducha a přitom navázal na historii obdivuhodné budovy.

Před Messim tady ubytovali jeho fotbalového předchůdce Neymara. Z dalších osobností v Le Royal Monceau pobývali někdejší britský premiér Winston Churchill, nejslavnější animátor seriálů pro děti Walt Disney či charismatický dvojnásobný držitel Oscara za nejlepší herecký výkon Robert De Niro.

Le Royal Monceau nabízí výhled na slavný Vítězný obloukCo čeká Messiho v PSG? Cíl dobýt Ligu mistrů i krajan trenér, jemuž hvězdy mohou přerůst přes hlavu!

Messi: S Neymarem pro Ligu mistrů! Pozadí transferu i klíčová rozhodnutí

iSport.cz

Messi v PSG ONLINE: Debut proti Remeši! PSG vyhrálo, hvězda střídala

iSport.cz
Témata: fotbal, hotel, messi, blesksport, PSG, Přepych, Le Royal Monceau, komfort, Barcelona, Lionel Messi, Winston Churchill, Paříž, Ceny Oscar, Walt Disney, Eiffelova věž, Robert De Niro, Royal Monceau, Fotbal na Heureka.cz

Související články

Tagy: