Na zkrocení ženou si počkal téměř padesát let. Upřímné vyznání herce Jiřího Langmajera

Na zkrocení ženou si počkal téměř padesát let. Upřímné vyznání herce Jiřího Langmajera

Plzeňský rodák Jiří Langmajer patří k nejcharizmatičtějším osobnostem českého uměleckého světa, nejedné ženě se při osobním setkání s ním podlomí kolena a zbožňují jej také v hereckých rolích ať už na divadelních prknech, či filmovém plátně. Langmajer o své přitažlivosti pro opačné pohlaví ví a v určité fázi života ji i dost využíval. Ve 23 let trvajícím manželství s učitelkou matematiky Kamilou mu chyběla svoboda, přál si žít mimo hlavní město a své neuspokojené touhy často doháněl právě na večírcích a po boku půvabných žen a dívek.

Slavné maminky, které rodily po 40. Co miminko udělalo s postavou Csákové, Krainové a dalších?

Číst více

Z nevrlého herce táta pohodář

I přesto, že si smutný herec nepřál rozbít rodinu, po letech vnitřního trápení upřednostnil vlastní potřeby před svými dvěma dcerami i ženou. Rozhodnutí zmizet ze vztahu a života, který ho netěšil, bylo v roce 2012 prvním krokem k jeho proměně v pohodového chlapa. Dnes i jeho dcery vidí, že mít pro sebe veselého a šťastného tátu, který žije na vesnici, stálo za to těžké období, kdy jim do života vnesl zmatek.

Druhým krokem bylo vzplanutí k herecké kolegyni Adéle Gondíkové, která do jeho vytouženého nastavení zapadla jako chybějící kostička lega. Skamarádili se při natáčení filmu Doktor od jezera hrochů a milostná avantýra na sebe nedala dlouho čekat. Vzali se před dvěma roky před koncertem J.A.R za přítomnosti 300 kamarádů, které pozvali na party s názvem Kouba se žení.

 Na zkrocení ženou si počkal téměř padesát let. Upřímné vyznání herce Jiřího Langmajera

Dostal šanci okouzlit

„Já se celá léta choval jako absolutní kretén. Prostě jsem herectví strašně žral a měl pocit, že když mám jednu hlavní roli za druhou a odehraju dvě stě padesát představení ročně, tak si můžu dovolit cokoli. Zkrátka, že ať se budu chovat jakkoli, moje pracovní úspěchy vše omluví,“ přiznal kdysi v rozhovoru pro časopis Instinkt Langmajer.

Manželka Adéla si ale o jeho povaze udělala obrázek až sama, nesoudila předem, i když o Jiřím kolovaly v hereckém světě různé historky. I proto, že mu dala možnost odhalit své vnitřní já, jim vztah tak skvěle funguje. Mohl ji přesvědčit, že právě on je tím, s kým bude chtít žít a zestárnout. Před rokem si pořídili štěně retrívra a v jejich domě nedaleko Prahy je navštěvuje i vnouček Timotej, syn jeho starší dcery Terezy.

Jiří sdílí soukromí

To vše se dozvídáme z Jiřího instagramového účtu s názvem "Oficiální Langošův profil", který si založil spíše z hecu než z potřeby sebepropagace. Herec má přes 100 tisíc sledujících a kromě toho, že občas zveřejní nechtěné video s odhalenými vlastními intimními partiemi, často přidává i příspěvky právě se svou manželkou Adélou.

Naposledy to byla série tří fotografií ze společné dovolené, k níž napsal: „Krásný narozeniny anděli...“ a přidal 10 zamilovaných smajlíků. Tento vzkaz samozřejmě směřoval k jeho milé Adéle a k blahopřání od spisovatelky Radky Třeštíkové připojil nečekané přiznání: „zachránila mně...“ Čert vem pravopis, sdělení Jiřího Langmajera o citech ke své ženě říká vše. A odpověď od rozvádějící se autorky několika knižních bestsellerů doplňuje váhu Langmajerova vzkazu: „doteď nechápu, jak se jí povedlo dát tě dohromady bez použití násilí... Na rukou ji nos!“

Ještě před oficiálním zveřejněním jejich vztahu se spolu Jiří a Adéla začali objevovat v roce 2013 na divadelních prknech pražského Divadla Palace, kde hráli milence ve hře s názvem Jo, není to jednoduché. Od té doby se herecky potkávali také ve velkolepém představení Mamma Mia! a dalších muzikálech Ať žijí duchové! a Čas růží. Ani společné pracovní nasazení jim vztah nenabouralo a zdá se, že si Jiří Langmajer musel na definitivní zkrocení tou správnou ženou počkat téměř až do padesátky.

KAM DÁL: Basiková, Rolins, Kocián, Pergnerová a Hůlka: Tyto hvězdy bojovaly s děsivou závislostí.

Tagy: