České celebrity Heidi Janků po smrti Ivo Pavlíka (†84): Kompletní rekonstrukce domu za 600 tisíc!

České celebrity Heidi Janků po smrti Ivo Pavlíka (†84): Kompletní rekonstrukce domu za 600 tisíc!

PředchozíDalší30. listopadu 2021●05:00Sdílej:

Zpětna

Dvoupatrový rodinný domek na okraji Prahy obývá Heidi Janků (59) rovných dvacet let. Po dvou dekádách se zpěvačka rozhodla, že přišel čas radikálně proměnit celé přízemní patro. Kuchyň tak dostala moderní vzhled i spotřebiče, obývák zase nový nábytek i uspořádání.

„Změnila jsem úplně všechno. Trvalo mi to docela dlouho, a tak jsem se rozhodla, že když už se do rekonstrukce pustím, musí všechno ve výsledku vypadat úplně jinak, než jak to vypadalo,“ svěřila Blesku Heidi Janků, jak o přeměně svého domu uvažovala. Jako první se zpěvačka původem z Ostravska pustila do rekonstrukce kuchyně. Ta byla původně dřevěná v kombinaci s modrou barvou. „Před těmi dvaceti lety vypadala velmi moderně. A jelikož jsem v ní moc nevařila, byla i celkem zachovalá,“ usmívá se Heidi Janků, která si je ale dobře vědoma, že trendy se postupem času změnily. Rustikální kuchyně se tudíž vzdala a přiblížila ji současným nárokům na design i vybavení. Aktuálně zpěvaččina kuchyň kombinuje dominantní šedou barvu se světlým dřevem a hladkými povrchy. „Šedá se mi líbí, jelikož se k ní dá nakombinovat cokoli.

Heidi Janků: S mladším partnerem a funkční rodinou bych možná na potrat nešla

Člověk k ní může dát hnědou, fialovou, červenou i žlutou a pořád to bude vypadat dobře,“ je přesvědčená zpěvačka, které se v nové kuchyni velmi dobře vaří. „Už jsem si zvykla i na indukční desku a podobné vymoženosti, které jsem tu předtím neměla,“ pochvaluje si moderní techniku drobná černovláska. V prostoru kuchyňského koutu zůstala z původního vybavení jediná věc a to jídelní stůl z masivního dřeva se čtyřmi polstrovanými barevnými židlemi kolem něj. „Přišlo mi, že jídelní kout byl jako jediný dobře koncipovaný, a tak jsme všechno ladili k němu. Šedá barva mi přišla dobrá, jelikož šedá je i v židlích,“ nezapře své estetické cítění zpěvačka.

Podobně radikálně Heidi Janků proměnila i obývák. Jako jeho středobod zvolila velkou pohovku ve výrazné červené barvě, která tak krásně kontrastuje s různými odstíny šedé v místnosti. Novou pohovku na rozdíl od původního sezení v prostotu zpěvačka umístila do rohu ke stěně. Dodání prostorné sedačky ale bylo poměrně velkým dobrodružstvím.

4,5 roku po smrti mámy se syn Věry Špinarové (†65) konečně dočkal: Místo sochy opravdová pocta!

„Pořizovala jsem ji v největším lockdownu, kdy se nesmělo z okresu do okresu. Kupovala jsem ji v obchodě v Plzni přes internet a vůbec jsem netušila, jestli se mi sem vejde, jestli není příliš měkká, nebo naopak tvrdá,“ přiznala Heidi Janků své obavy, z nichž se naštěstí žádná nenaplnila. Pyšná je zpěvačka i na malý kávový stolek se zdobeným kovovým povrchem na třech dřevěných nohách. Na jeho místě stával teakový stolek, stylově byl ale podle Heidi Janků mimo. „Dlouho jsem chodila po obchodech, než jsem našla ten správný,“ je zpěvačka nadšená z designového kousku, který dodal interiéru tu správnou tečku. Přestože si Heidi Janků náklady na rekonstrukci kuchyně a obýváku původně spočítala na půl milionu, ve finále zaplatila zhruba o sto tisíc víc. „Je to plus mínus, ještě jsem to definitivně nesečetla. Vždycky jsem posílala dílčí částky a radši se ani nedívala, kolik posílám,“ uzavřela podívání o novém domově Heidi Janků.

VIDEO: Zrekonstruovaný dům Heidi Janků

Videodélka: 04:43.72

Zrekonstruovaný dům Heidi Janků Czech News Center

Fotogalerie39fotografiíHeidi Janků ukázala, jak bydlí.Autor: Blesk:TONDA TRAN

Porotkyně StarDance Tatiana Drexler (58): Doma je k nepoznání! A nohu dá až nad hlavu

Jágrova schovanka, moderátor Musil i sexy Bendová: Vánoční nedočkavci už mají stromečky!

Hana Maciuchová (†75) by slavila 76. narozeniny: Přítel popsal její umírání...

Autor:kisaSdílej:

Témata

bydlení, dům, kuchyň, kuchyně, rekonstrukce, heidi janků, obývací pokoj, obývák

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYKráska ze StarDance Lálová ukázala byt: Obří zrcadlo a zahradní náb...Jak bydlí muzikálová diva Kateřina Herčíková? Ukázala útulný byt v ...Vymazlená zahrada operní divy Kalivodové: Dětský ráj a jezírko s ry...Vlastina Svátková buduje vysněné bydlení: Záchodová mísa v obýváku!...Tento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu!REKLAMADOPORUČUJEME
Tagy: