Tři festivaly v Ostravě! Beats, Sodom i Buty. Co musíte mít, aby vás tam pustili

Tři festivaly v Ostravě! Beats, Sodom i Buty. Co musíte mít, aby vás tam pustili

Podívejte se, osm tisíc lidí na Štěrkovně v roce 2007

Sobota bude v areálu pod Landekem patřit Jaroslavu Uhlířovi, Berenice Kohoutové či kapele Iné Kafe. K vrcholům závěrečného dne jistě budou patřit vystoupení Tomáše Kluse a kapel Mňága a Žďorp, Mydy Rabycad a Wohnout.

Umělcům ve Štramberku můžete přispět do klobouku. Bude další Buskerfest

Organizátoři doporučují testování na Covid-19 předem doma. Jinak musí návštěvníci předložit certifikát o bezinfekčnosti, anebo se otestovat na místě. Občerstvení se bude v celém areálu platit přes náramek s čipem, na který si návštěvník musí nahrát kredit hotovostí nebo kartou.

Heavy metal pod věží, bude i Sodom

Dolnovítkovickým areálem nedaleko centra Ostravy bude v pátek a v sobotu znít taneční hudba i heavy metal. Scéna pro Ostravu v plamenech je umístěna pod Bolt Tower. Letos dvoudenní Ostrava v plamenech přivítá kapely Witch Hammer, Ramchat, Forrest Jump, Lautr, Sebastien, Trautenberk, Symfoba, Rage, XIII. století, Kissin´ Dynamite.

Tři festivaly v Ostravě! Beats, Sodom i Buty. Co musíte mít, aby vás tam pustili

Jako hlavní hvězda se představí němečtí thrashmetalisté Sodom se svou Agent Orange Show. Děti do 12 let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Podívejte se na fotogalerii z Ostravy v plamenech z roku 2016

Beats for Love - tanec pod vysokou pecí

Taneční session nese název Beats fot Love navazuje na úspěšnou akci ze začátku prázdnin v DOV má vyhrazený prostor pro dvě scény mezi Gongem a Velkým světem techniky a na náměstíčku v industriálních kulisách v blízkosti 4. a 6. vysoké pece.

Druhá limitovaná edice největšího česko-slovenského hudebního festivalu nabídne hvězdy drum and bassové, housové, techno a EDM scény. Už tradičně nebude chybět ani dechberoucí audiovizuální show a doprovodný program. Také pořadatelé tohoto festivalu nabízí novinku v podobě cashless, což znamená, že hosté budou svou útratu hradit elektronicky přes speciální náramek.

„Věříme, že cashless systém zvýší komfort a úroveň gastro služeb na festivalu," řekl Matyáš Ožana, marketingový ředitel Beats for Love.

Podívejte se na fotogalerii z červencové edice festivalu

Provoz atraktivit Dolní oblasti – Velkého a Malého Světa Techniky (U6), Bolt Tower a Milan Dobeš Musea ovšem nebude omezen, dostupné budou také hornické expozice na Landeku. Pro návštěvníky Landek Parku platí pouze omezení vjezdu vozidel. Náhradní parkoviště se budou nacházet v Outlet Arena Moravia (příjezd od Ostravy) a na louce za odbočkou na Landek Park z Petřkovic (příjezd od Hlučína).

Přijďte se bavit. Ale jen když nemáte covid!

Může to vypadat jako návrat do normálního života, ale pozor! Organizátoři budou po návštěvníci těchto akci striktně vyžadovat dodržení platných protiepidemických opatření!

Zoo Ostrava zve do své největší průchozí voliéry. Navštivte obyvatele La Pampy

V praxi to znamená, že návštěvníci se musí u vstupu prokázat buď negativním PCR testem ne starším 7 dnů, antigenním testem, který není starší než tři dny, potvrzením o prodělané nemoci Covid-19 a nebo ukončeným očkováním.

Organizátoři festivalu taneční hudby Beats for Love nabízejí testování na místě před akcí, kdo se chystá na Landek na Štěrkovnu Open Music, se může testovat předem doma. Přesné instrukce najde na webových stránkách té které akce nebo na www.dolnivitkovice.cz.

Tagy: