Jak zabavit děti o prázdninách? Vyzkoušejte naše tipy na letní aktivity

Jak zabavit děti o prázdninách? Vyzkoušejte naše tipy na letní aktivity

Jak zabavit děti o prázdninách? Vyzkoušejte naše tipy na letní aktivity

„Prázdniny jsou samozřejmě krásným obdobím, kdy si upevňujeme pouto se svými dětmi a kdy možná dovolíme i svému vnitřnímu dítěti, aby se přidalo ke hrám,“ říká koučka Ciara Conlonová.

„Ale také je to období plné stresu, kdy děti z nudy zlobí. Proto může být dobré trochu plánovat a na prázdniny se vybavit arzenálem aktivit, abychom našim malým zmenšili pole působnosti pro tropení neplechy.“

Jak zabavit děti o prázdninách? Vyzkoušejte naše tipy na letní aktivity

Speciální a zábavný den si můžeme udělat kdekoliv a nepotřebujeme k tomu ani žádné zvláštní vybavení.

Na zahradě, v přírodě…

Děti potřebují rozhýbat. Zacvičte si s nimi tyto jednoduché cvikyDěti
Jděte na piknik

A nemusíte chodit daleko. Pokud máte zahradu, je to skvělé, jinak dobře poslouží blízký park či louka. Opravdu se budete divit, jak deka na trávě vylepší chuť obyčejné svačiny.

Pokud budete chtít vyrazit někam mimo domov a zajímají vás i místa, kde vám sami i piknik připraví, podívejte se na web Kudy z Nudy.

Když prší

Filmaři, fotografové

Jak naučit děti uklízetStyl
Geocaching

Tato hra na pomezí sportu a turistiky už u nás zdomácněla, tak proč se k ní nepřipojit. Pomocí zeměpisných souřadnic hledáte skryté schránky uložené na zajímavých místech, jež je dobré navštívit a o kterých třeba ani nevíte, i když jsou někdy doslova za rohem. Připravte si malý předmět, který pak necháte ve schránce výměnou za „poklad“, který v ní najdete (podrobnosti na kesky.cz).

Malí výzkumníci

yknivoNumanzeSaNyknalC
Tagy: