Dáša (15) je podruhé těhotná. Se stovkami tisíc fanoušků teď řeší, zda jít na potrat, nebo ne

Dáša (15) je podruhé těhotná. Se stovkami tisíc fanoušků teď řeší, zda jít na potrat, nebo ne

Když bylo této Rusce z Krasnojarsku třináct let, vyhlásila na sociálních sítích, že je těhotná s 10letým chlapcem. Poté co lékaři vyvrátili, že by Ivánek mohl být otcem dítěte, protože jinochovo tělo ještě neprodukovalo spermie, Dáša přiznala, že ji znásilnil 15letý známý. Případ znásilnění stále vyšetřuje policie.

Dětská matka nakonec v červenci 2020 porodila zdravou dceru Emiliu a svět si oddychl. Ne však na dlouho. Nyní se totiž potvrdilo, že Dáša nosí pod srdcem druhé dítě. Jeho otcem by měl být jistý Maksim (16), její nový přítel. Podle dívčiných vlastních slov to nikdo jiný být nemůže, protože v poslední době s nikým jiným nespala.

Markéta a Mirek, kteří byli v tureckém vězení, se stali rodiči: Narodila se jim dcerka Arian

Jak se podle webu deníku Daily Star dívka nechala slyšet, její roční dcera, kterou nyní vychovává, jí prý „zničila život“. K druhému děcku, které by měla přivést na svět, se proto staví značně váhavě.

Dáša (15) je podruhé těhotná. Se stovkami tisíc fanoušků teď řeší, zda jít na potrat, nebo ne

„Nevím, co mám dělat, vážně nevím,“ radí se teď se svými fanoušky na sociálních sítích, kterých má kolem 750 tisíc. „Nevím, zda se rozhodnout pro potrat, protože neznám přesný věk dítěte,“ říká s tím, že pokud mu již bylo šest týdnů, je považován za plod a potrat by byl značně ztížený.

Šokující objev na dně polského jezera: Lovci pokladů našli zlato fašistů?!

Druhé dítě ale prý už mít nemůže. „Uvědomuji si, že nejsem schopná vychovávat další dítě. Už mám jedno, na druhé bych ani neměla čas,“ uvažuje Dáša.

Dívenka si svojí pochybnou slávou vydělává prostřednictvím Instagramu a dalších sociálních sítí v přepočtu kolem 150 tisíc korun, což 12krát převyšuje průměrnou mzdu v oblasti, kde žije. TikTok, kde měla milion fanoušků, jí ale účet zablokoval.

Reakce Dášiny matky Eleny (36) a přítele Maksima byly, jaké byly. „Mám na tebe vzít řemen?“ citovala dívka maminčina slova. „Jseš tak blbá... Jsi zas v tom a řekneš, že já jsem otec? Ty snad nemáš mozek!“ měl prohlásit pro změnu přítel. Prý se ale již za svá neomalená slova omluvil.

Anna (†47) přišla o život při srážce vlaku u Milavče: Zemřela ve stejný den jako její syn (†7)

Dáša podle vlastních slov používala antikoncepční pilulky, prý ale zřejmě nezafungovaly. Kritici na sociálních sítích se jí zeptali, proč s přítelem nepoužívali prezervativ. „Zeptejte se Maksima, proč nepoužil kondom, ne mě!“ odvětila.

Názor na to, že je na sex ještě příliš mladá, má Dáša také. „Pokud je někdo připravený na pohlavní styk a důvěřuje svému partnerovi nebo partnerce, je to v pořádku. Proč čekat až do 18. narozenin?“

Miliardový rozvod Zavoralových: Exmanželka krále Alzy má dostat tučné výživné

Tagy: