vytisknout velikost písma Malý, ale praktický kus nábytku. Vyberte si vhodný stolek pod televizi

vytisknout velikost písma Malý, ale praktický kus nábytku. Vyberte si vhodný stolek pod televizi

Pokud budete kupovat nový stolek pod televizi, nejprve se rozhlédněte po nábytku, který už v obývacím pokoji máte, a pokuste se nový kousek nábytku stylově či barevně sladit. TV stolek může mít například stejnou povrchovou úpravu jako konferenční stolek či být z masivu jako jídelní stůl.

Malé pracovní stoly, které se vejdou kamkoliv: Kde a za kolik je pořídit?

Otevřené, nebo uzavřené úložné prostory

Moderní domácnosti často nemají jen televizi, ale i další příslušenství, jako jsou herní konzole, audiosystémy či zařízení k ukládání dat. Všechny tyto přístroje mohou být vidět, pokud jsou designové a trendy. V takovém případě se jimi jistě rádi pochlubíte a budete raději, pokud váš TV stolek nabídne dostatek polic.

Možná ale přístroje naopak budete chtít schovat a spolu s nimi například i společenské hry, hračky, knihy či osobní dokumenty… Pokud vyberete správný kus nábytku, stolek pod televizi může posloužit jako docela velký úložný prostor. Na trhu najdete i TV stolky, které nabízejí kombinaci obojího.

Komoda je dokonalý kus nábytku. Tyhle prostě musíte mít. Kde a za kolik je koupíte

Vytvořte si vlastní

Modulový nábytek už dávno nevypadá jako chudý příbuzný. Kombinace různých materiálů nebo možnost zvolit si umístění polic a dvířek zaručuje, že váš TV stolek bude jedinečný. Vyhněte se však příliš výrazným barvám, protože by vás při sledování televize mohly rušit. Na trhu se nabízejí stolky v nejrůznějším provedení. Podívejte se do galerie v úvodu článku.

Nábytek z bedýnek je levný a sexy. Inspirujte se v galerii, co vše lze vyrobit

Tagy: