Prima v březnu zařadí premiérové díly hobby pořadů | MediaGuru

Prima v březnu zařadí premiérové díly hobby pořadů | MediaGuru

Hobby pořady televize Prima Receptář Prima nápadů, Libovky Pepy Libického a Vychytávky Ládi Hrušky se vrací na obrazovku s premiérovými díly. Vysílat se začnou od 7. března opět každou neděli kolem poledne, kdy půjdou všechny tři pořady za sebou. V úterý večer pokračují také nové díly Fachmanů.

Pořadem Receptář Prima nápadů bude i nadále provádět moderátor Oldřich Navrátil. Novinkou jarní sezony bude šestidílný seriál koncepčního plánování zahrady.

Libovky Pepy Libického se budou i nadále věnovat jednomu projektu v každém díle, především půjde o výrobu či renovaci nábytku a drobné domácí opravy.

Prima v březnu zařadí premiérové díly hobby pořadů | MediaGuru

Vychytávky Ládi Hrušky opět přinesou recepty, zlepšováky a návody. V nové rubrice se budou představovat léčivé pokojové rostliny i ovoce, zelenina a bylinky.

Každé úterý večer pokračují s rekonstrukcí domu Fachmani Pepa Libický, investor Karel Hynek a stavbyvedoucí Josef Beneš. Od venkovních prací se s postupující zimou přesunuli do interiérů.

V loňském roce sledovalo průměrně premiérové díly Receptáře Prima nápadů 404 tisíc diváků (podíl 19,19 % v CS 15+), Libovky Pepy Libického 397 tisíc diváků (podíl 18,11 %) a Vychytávky Ládi Hrušky 355 tisíc diváků (podíl 15,94 %). Loňská novinka Fachmani pak měla průměrně 131 tisíc diváků (podíl 8,09 %).

-mav-

Tagy: