Vyzkoušejte si, jak vypadá opravdová práce v simulátoru domácí dílny

Vyzkoušejte si, jak vypadá opravdová práce v simulátoru domácí dílny

Stále postupující digitalizace společnosti má svojí obrovskou nevýhodu v tom, že lidé ztrácejí přehled o výsledcích své práce. Celodenní sezení v kancelářích sice platí účtenky, ovšem nepřináší uspokojení z hmatatelného výsledku. Konzumní doba nahrává tomu, že než aby si člověk něco sám spravil nebo dokonce vyrobil, raději párkrát klikne v e-shopu a pak už jen vyhlíží kurýra.

Ve hře si budete moc vyzkoušet opravit například starý šicí stroj.

Vyzkoušejte si, jak vypadá opravdová práce v simulátoru domácí dílny

I to jsou jistě jedny z důvodů, proč se tak dobře prodávají videoherní simulátory činností, za které by spíše lidé měli brát plat. Existuje už jich bezpočet. Měli jsme tu například už simulátor automechanika, řidiče linkového autobusu, cukráře, zedníka nebo farmáře, další se chystají.

Jedním z nich bude i Workshop Simulator, ve kterém si můžete vyzkoušet, jaké to je, mít doma vlastní dílnu. Budete v něm renovovat a opravovat rozbité předměty, což vyžadujebroušení, leštění, lakování, montování, šroubování, vyklepávání a mnohé další činnosti, které mají k typické videoherní zábavě hodně daleko. Přesto bychom se nedivili, kdyby hra byla velkým hitem, například poslední díl Car Mechanic Simulatoru si totižna sebe vydělal během prvních 24 hodin od uvedení do prodeje.

Hra má navíc mít příběh, kdy budete spolu se svým dědečkem opravovat věci nalezené na půdě, což ho podnítí ke vzpomínkám na mládí.

Workshop Simualtor vyjde 26. října pouze na PC.

Tagy: