Hromada práce mladý pár zaskočila. Jejich 200 let starý dům si ji ale zasloužil

Hromada práce mladý pár zaskočila. Jejich 200 let starý dům si ji ale zasloužil

Hromada práce mladý pár zaskočila. Jejich 200 let starý dům si ji ale zasloužil

Říká se, že rekonstrukce domu či bytu prověří pevnost nejednoho vztahu. Stejnou zkouškou prošli i 21letá Ellie a její partner, 25letý Ryan. A že jejich test stál opravdu za to.

Ve městě Barnsley, v anglickém hrabství South Yorkshire, si koupili tradiční 200 let starý domek. Stojí v ulici v sousedství jemu podobných, má jedno patro a za ním dozadu se táhne malá úzká zahrádka.

Podívejte se na další zajímavé úpravy a rekonstrukce
Domácí pohoda se dá vytvořit i v devátém patře staršího paneláku
Originálně řešená rekonstrukce panelákového bytu v Plzni
I v malém prostoru lze pohodově bydlet
Byt v novostavbě potřeboval upravit, měnily se obklady v koupelně i průchod na toaletu

Interiér domku byl ale už starý a hlasitě volal po rekonstrukci, do níž se pár na počátku minulého roku také srdnatě pustil. Aby měli partneři na co vzpomínat, všechny práce a změny si natáčeli, takže nyní, když mají hotovo, mají také přesný přehled a doklad, co všechno se v jejich domě změnilo. Kromě toho, že video si mohou čas od času pouštět třeba s přáteli, je tento způsob zaznamenávání prací ve skutečnosti i velmi praktický.

Budou-li mít v budoucnu například pochybnosti o tom, kudy vede který rozvod, případně, jak je který prvek kde konkrétně řešen, stačí si příslušné záběry vyhledat. V současnosti ale zveřejnili jen krátký sestřih, jímž chtějí inspirovat i další lidi.

Dobrovolníci z celé země se sjeli, aby kolegovi přestavěli dům na bezbariérovýTipy a trendy

Jak je možné ze záběrů vysledovat, pár ve všech místnostech změnil veškeré povrchy, vyměnil staré podlahy, vymaloval, vyměnil staré obklady za nové, pořídil nový nábytek, v obývacím pokoji přibyl na podlaze koberec...

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

„Dům je dvě stě let starý, a tak jsme museli řešit i pár problémů, ale nyní jsme nadšení z toho, jak to dopadlo,” cituje nadšenou majitelku Ellie agentura AP.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Tagy: