To je cvalík: Mladičká maminka porodila obří miminko, během těhotenství jí krvácelo i břicho!

To je cvalík: Mladičká maminka porodila obří miminko, během těhotenství jí krvácelo i břicho!

Dcera Emilia, jak ji matka pojmenovala, si dělala v břiše pořádný prostor. Břicho, které Andy měla, udivovalo okolí. Když mělo dojít k porodu, prvorodička už dva týdny přenášela. Její porod trval bezmála dvacet čtyři hodin a miminko nakonec přišlo na svět císařským řezem.

Reportér Blesku byl v roce 1986 v Černobylu: Fotil jsem jadernou katastrofu!

„Lékaři si během těhotenství mysleli, že jde o dvojčata,“ říká pro deník Dailymail Andy. Ačkoli na ultrazvuku bylo vždy jen jedno dítě, lékaři si tak stáli za svým, že i matka začala věřit, že bude mít dvě ratolesti. „Chodívali jsme s mým břichem do supermarketů a hráli takovou hru. Schválně, jestli bude mít někdo narážku na mé břicho. A vždy tomu tak bylo,“ vtipkuje hrdá máma.

Když dítě přišlo na svět, lékaři se prý pousmáli. Tohle nečekali, pouze jedno velké mimino.

„Byli jsme nakonec rádi, že se jedná jen o jedno dítě a že je zdravé,“ vysvětluje Britka. Dále upozorňuje, že veškeré oblečení, které si pro dceru v porodnici přichystali, jí samozřejmě bylo malé. „V nemocnici byla celebritou, sestřičky se s ní fotily,“ poukazuje Andy na to, jaký ohlas její dcera vyvolala.

Zmiňuje ale i stinnou stránku takto velikého dítěte. Když byla Andy ještě těhotná, musela strpět veliké bolesti. Kůže není tak elastická. Začaly se jí dělat veliké strie a ty se při větší námaze začínaly trhat a krvácet.

Motokrosová závodnice (†15) zemřela při tréninku v Lipně: Není to první smrťák na této trati!

Tagy: