Obrazy na skle, plátně a hodinách vás přenesou do jiného světa

Obrazy na skle, plátně a hodinách vás přenesou do jiného světa

Obrazy na skle, na akrylu, tištěné na plátně, skleněné kuchyňské panely a nástěnné hodiny WallMuralia https://wallmuralia.czpřipomínají, co jsme zažili, kam se chceme vrátit, nebo kam se jednou vypravíme. V nabídce jsou tisíce motivů anebo můžete dodat vlastní fotografii či grafiku, kterou vám firma zpracuje na zakázku.

Obklady na stěnu

Kuchyňské obklady na stěnu z tvrzeného skla se hodí do stylové kuchyně, případně do koupelny či jiného interiéru se silnou zátěží. Jejich údržba je snadná a nečistoty se z nich odstraňují jednoduchým setřením.

Skleněné panely jsou velmi vhodné do malých a úzkých prostor, které rozjasní a opticky rozšíří. Ve velkých pokojích či halách působí při správném umístění jako soliterní architektonické prvky.

Montují se na zeď, nábytek nebo kachličky.

Atol Bora-Bora je součástí 29 ostrovů Francouzské Polynésie v jižním Pacifiku. V nekonečné rozloze Tichého oceánu leží "pouhých" 280 kilometrů od surfařského ráje Tahiti.

Italské uličky jsou kouzelné díky své uvolněné atmosféře, laskavým lidem a příjemnému počasí. Zažít je můžete v celé Itálii, ať už plujete na mořském kajaku okolo Elby, procházíte se po Římě nebo obdivujete kostely ve Florencii.

Kuchyňská prkénka

Prkénka na krájení z tvrzeného skla jsou v domácnostech již standardem. Potřebujete je na krájení pečiva, zpracování masa, přípravu uzenin, sýrů, zeleniny, ovoce i moučníků.

Dříve oblíbená dřevěná prkénka z bytů mizí kvůli hygieně i designu. Skleněná totiž stačí umýt vodou, nebo je vložit do myčky, a čistota je zajištěna.

Atraktivní design krájecí desky navíc umožňuje, aby se stala zároveň servírovacím nádobím. Není tedy potřeba překládat nakrájené jídlo do míst nebo na tácy.

Dovolená na jachtě je zážitek na celý život. Není důležité, zda plachtíme v Chorvatsku, Karibiku, na jezeru Garda nebo na Orlické přehradě.

Zimu miluje jen někdo. Všichni se ovšem rádi díváme, jak za oknem sněží. Zvláště, pokud sedíme ve vytopeném pokoji se sklenkou nečeho dobrého v ruce. Tradiční je svařené víno nebo bylinkový čaj, ale k chuti přijde také ostřejší rum či whisky.

Obrazy na skle, plátně a hodinách vás přenesou do jiného světa

Nástěnné hodiny

Moderní skleněné hodiny se vyjímají v kuchyni, obývacím pokoji, dětském pokoji, pracovně i v předsíni či vstupní hale. O kanceláři nebo jednací místnosti ani nemluvě. Čas je důležitý a je třeba si ho pohlídat.

Nástěnné hodiny s obrazem či fotografií na skle jsou zajímavým dekorativním prvkem, který zaujme na první pohled. Na výběr je více základních tvarů a tedy lze pořídit kulaté hodiny, čtvercové, obdélníkové na výšku i na šířku.

Ve Vysokých Tatrách byl zřejmě každý čtenář Horydoly. Někdo tam lezl po skalách, jiný lyžoval na sjezdovkách či v terénu, mnozí chodili na pěší túry. Symbolem polské části tohoto pohoří je Giewont na pomezí Vysokých a Západních Tater.

O přízvisko "nejkrásnější hory světa" soupeří několik pohoří. Dolomity patří mezi favority. Kromě samotných skalních velikánů s bizarními tvary uchvacují návštěvníky také útulná městečka a vesnice na úpatí. O Dolomitech platí totéž, co Tatrách - téměř každý tam byl, ale dělal něco jiného. Dolomitská vysokohorská sedla jsou výzvou pro cyklisty, po skalách vedou famozní horolezecké výstupy, spojuje je velké množství ferát, po úbočích se táhnou turistické stezky s dalekými výhledy.

Samolepící tapety

Samolepky a samolepící tapety lze umístit prakticky kamkoliv, kam se vám zlíbí. Na dveře, na lednici, na zeď. Do pokoje, do koupelny, na toaletu, do garáže, v kanceláři i dílně. Dekorace je to efektní a rozmanitá, proto není těžké najíst správný motiv, který bude ladit s interiérem a hlavně jeho uživateli. Navíc chrání povrch před škrábanci a drobným poškozením, případně je zakrývá, pokud už jsou dveře či zdi poničené.

Na vrcholy Vysokých Tater se lze dostat mnoha způsoby. Na Kriváň v zimě na skialpinistických lyžích a na Vysokou v létě horolezecky od sedla Váha.

Pastviny jsou vděčným cílem pěších turistů na Tatranské Magistrále.

Dubaj si málokdo nechá ujít. Vzpomínky odtud zůstávají pohádkové jako z Tisíce a jedné noci.

Navštívit Paříž patří k základnímu vzdělání. Když se řekne Paříž, každý si vybaví její hlavní dominantu Eiffelovu věž.

Závěsné obrazy

Obrazy patří hlavně do obývacího pokoje, ložnice a v komerčních prostorách ještě do jednací místnosti. Nic ovšem nezkazíte, pokud je pověsíte také do kuchyně, koupelny, vstupní haly anebo do kanceláře.

Obrazy na plátně canvas jsou stále oblíbené, ačkoliv na stěny se věší také plakáty, obrázky na plastu, skle, nebo třeba porcelánové talíře. O obrazy vytištěné na plátně umožňují rychlý a levný tisk jakéhokoliv motivu. Můžete si ale vybrat mezi množstvím profesionálních snímků a maleb.

Jednou z nejhlavnějších památek v Praze je Karlův most. Po něm prošly dějiny, armády, panovníci, obyčejní lidé a jistě také vy.

Fotoobrazy na skle nebo akrylu

Věrnou a živou dekoraci s výraznými barvami i kontrasty zaručí fotoobrazy na skle. Hodí se především do praktických moderních domácností či firemních budov.

Akrylové obrazy se vyznačují trvanlivostí a odolností vůči poškození. Pokud spadnou na zem, nebo je někdo omylem shodí, nerozbijí se, a jsou proto bezpečnější variantou skleněných obrazů. Jejich zajímavý vzhled a užitné vlastnosti je předurčují do dětských pokojů a všude tam, kde se předpokládá pohyb mnoha lidí.

Outdoorové vybavení 2021

Softshellové bundy KilpiGolfová podložka Welling PuttPrémiová rakev na auto Thule Vector Skleněné obrazy WallMuraliaDomácí vůně SabonMikiny s potiskem Bittersweet Paris Ergonomická nosítka pro děti Be LenkaLatexové a nitrilové rukavice InhandOutdoorové a pracovní oblečení Tomis.czLisy na plastové lahve EcopressPraktické zero waste vychytávky na pití a svačinyAll In Packaging: lahve, kelímky, tuby

2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 20142013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008

Tagy: