Batist Medical si pronajal kancelář v Missouri Park

Batist Medical si pronajal kancelář v Missouri Park

"Společnost Batist Medical roste a otevření nových kancelářských prostor je dalším krokem vpřed. Nedávno při jedné schůzce kolega zmínil, že před dvěma lety jsme byli malá firma z českého pohraničí. A teď začínáme být štikou v rybníce plném kaprů, a to nejen na domácím poli, ale i v zahraničí," řekl v rámci slavnostního otevření Tomáš Mertlík, generální ředitel a majitel Batist Medical. "K tomuto růstu potřebujeme i patřičné kancelářské zázemí, což tyto nové prostory velmi dobře splňují."

Missouri Park byl navržen dánským architektonickým studiem Schmidt Hammer Lassen s důrazem na ekologii a udržitelnost. Stala se z něj nejmodernější budova svého druhu v České republice. Budova vyniká energetickou účinností a ekologickým designem. Ten je zajištěn mimo jiné inteligentním osvětlením pozitivně ovlivňujícím cirkadiánní rytmus, monitorováním emise uhlíku, geotermálními tepelnými čerpadly, recyklací odpadu a sběrem dešťové vody.

V neposlední řadě je designována tak, aby podporovala well being zaměstnanců.

Batist Medical si pronajal kancelář v Missouri Park

Přední český výrobce a dovozce zdravotnických pomůcek Batist Medical během pandemie covid-19 přeskupil svoji výrobu v Červeném Kostelci a místo klasických chirurgických roušek začal chrlit měsíčně milióny nanouroušek. Stejně tak rychle reagoval na potřebu dodání jednorázových ochranných plášťů a dalších produktů pro nemocnice a zdravotnická zařízení.

Zahajuje také fungování online systému pro stanovení anamnézy a diagnózy pacienta, tzv. virtuálního lékaře.

INFO: Batist Medical

Zobrazit místo Turistika na větší mapě

Tagy: