Jak zařídit brigádu v USA? Odpovídala Lucie Straková

Jak zařídit brigádu v USA? Odpovídala Lucie Straková

Hlavní strana > Chat s osobností > Jak zařídit brigádu v USA? Odpovídala Lucie Straková

Chat je uzavřený17.10.2019 14:00

Jak zařídit brigádu v USA? Pro studenty jakých oborů je vhodná a na jaké pozice se lze hlásit? Kdy je dobré začít brigádu zařizovat a jaké jsou náklady na výjezd do USA? Ptát se můžete Lucie Strakové, ředitelky české pobočky Smaller Earth (známé především programy Camp Leaders a Resort Leaders), která zprostředkovává studentům programy Work & Travel USA, pomáhá jim zlepšit angličtinu a zažít nezapomenutelné prázdniny.

Pokud máte další dotazy, které se v tomto chatu neobjevily, kontaktujte Lucii Strakovou na e-mailu: l.strakova@smallerearth.com

Jak zařídit brigádu v USA? Odpovídala Lucie Straková

Lucie Straková se již přes 15 let pohybuje v oboru kulturně-výměnných programů v Severní Americe. Tři léta během studia na VŠ strávila na různých pozicích třeba jako plavčík v USA v okolí Washingtonu DC, je i instruktorkou Amerického Červeného Kříže a stihla vyškolit přes 2000 nových lifeguards. Nejvíce si ovšem zamilovala Camp Leaders a práci (vlastně spíš zábavu) na letním dětském táboře. Všem současným studentům VŠ a VOŠ vzkazuje: "Využijte jedinečnou možnost a jeďte na léto na Work and Travel USA. Zlepšíte si angličtinu, poznáte nové kamarády z celého světa, pocestujete a osamostatníte se."

TiskNahoru

Chat

Foto: archiv

Autor:- red -

TiskNahoru

Tagy: